10 найкорисніших властивостей пива

10 найкорисніших властивостей пива

1. Пиво стабілізує серцевий ритм.

Італійські вчені з'ясували, що помірні споживачі пива на 42% рідше схильні до хвороб серця, ніж непитущі. Дослідники рекомендують пити по півлітра п'ятивідсоткового пива в день.

2. Пиво стимулює креативне мислення.

Кружка-інша пива не зробить тебе розумнішим, але дасть поштовх твоїм творчим здібностям. До цього висновку прийшли після експерименту, в ході якого 40 людей дивилися фільм і одночасно вирішували усні головоломки. Учасники, які випили пива і мали вміст алкоголю в крові на позначці 0,75, вирішували завдання на кілька секунд раніше, ніж їх тверезі суперники.

3. Пиво попереджає розвиток діабету 2 типу.

Голландські вчені вивчили звички і історії хвороби 38 тисяч працівників індустрії охорони здоров'я і з'ясували, що ті хто помірно вживає пиво протягом 4 і більше років набагато рідше стикаються з діагнозом «діабету 2 типу». Посилене споживання алкоголю вже не знижувало ризику підхопити діабет, тому ключове слово тут - «помірність».

4. Пиво благотворно діє на нирки.

Фінські вчені виявили, що кожна випита щодня пляшка пива знижує ризик утворення каменів у нирках на 40%. Пояснення цьому феномену поки не знайдено, хоча є теорія, що споживання великих обсягів рідини не тільки змушує частіше відвідувати туалет, але і регулює функціонування нирок. А хміль, що міститься в пиві, перешкоджає вивільненню з кісток кальцію, з якого і утворюються камені.

5. Пиво допомагає швидше відновлюватися після тренувань.

Іспанські вчені попросили студентів займатися в спортзалі до стану, коли температура тіла становила 40 градусів за Цельсієм, а потім запропонували компенсувати зневоднення пивом або водою на вибір. У тих, хто пив пиво, рівень зневоднення виявився трохи нижче.

6. Пиво дає короткостроковий заряд впевненості в собі.

Британські вчені виявили, що чим більше алкоголю приймає людина, тим більш привабливим він знаходить власну персону. Але це не новина. Новиною стало дослідження, в ході якого експериментатори давали піддослідним справжні або фальшиві алкогольні напої і просили виступити з промовою. Навіть ті, хто отримав плацебо замість випивки, давали собі в своїх виступах вищу оцінку, коли їх запитували про їхню зовнішність, розум і дотепність.

7. Пиво благотворно діє на рогівку ока.

Канадські вчені виявили, що 1 пляшка пива в день - підсилює антиоксидантні процеси, які протидіють утворенню очної катаракти. Але є і ложка дьогтю: після 3 або 4 пляшок ефект змінюється на протилежний.

8. Пиво знижує кров'яний тиск.

Високий кров'яний тиск може призвести до багатьох проблемам зі здоров'ям, але пиво може знизити ризик гіпертонії, як повідомляється в дослідженні з Гарварда. Вчені з'ясували, що помірні споживачі пива рідше страждають від підвищеного кров'яного тиску, ніж ті, хто п'є вино або коктейлі.

9. Пиво підвищує імунітет.

Пляшка-інша пива в день може зміцнити твою імунну систему і допомогти боротися з інфекціями.

10. Пиво запобігає переломи.

Якщо не брати до уваги травм в результаті п'яних бійок, кружка-інша пива в день може зміцнити твої кістки, повідомляє дослідження університету Тафтс.

Орнамент.png