BeerMarket – кращий магазин розливного пива в Україні!


Пиво – це найдревнішій напій, який ще в далекі часи здобув популярність завдяки здатності втомлювати спрагу. Легкий хмільний аромат та смак з першого ковтка занурює в хвилю свіжості та насолоди.


beer_market.jpg

Мережа магазинів разливного пива BeerMarket спеціально створена для тих, хто полюбляє смакувати якісним хмільним напоєм в дружньому колі на природі або вдома. Пиво для команди BeerMarket – це не просто напій. Це наука та спосіб життя. Тому ми ретельно стежимо за всіма процесами доставки, зберігання та подачі пива, враховуючи норов та традиції того чи іншого сорту напою. Ми розуміємо, що тільки врахувавши кожну дрібницю, ми зможемо запропонувати справжнє пиво з його неповторним ароматом та смаком. Тому, хоча наше пиво завжди свіже та смачне, Вам бажаємо вживати його тільки з розумом.

Розвинена по всій території України мережа BeerMarket пропонує своїм покупцям не тільки пиво в пляшці та на розлив, а ще й багато «правильних» снеків, які підкреслять легку гірчинку темних сортів та смак злегка обсмаженого солоду світлого пива. Ми пропонуємо слабоалкогольні та безалкогольні напої, вино, закуски та рибу. Прикасова зона обладнана стендами з жувальним мармеладом та гумкою. Деякі магазини пропонують міцні напої та тютюнові вироби.

        BeerMarket – з думкою про кожного покупця

  • Для нас важливо, щоб кожний покупець мав змогу придбати напій за своїм смаком. Для цього ми постійно розширюємо асортимент продукції;

  • Для нас важливо, щоб Ви пили тільки свіже та смачне пиво, для цього ми правильно його зберігаємо; 

  • Для нас важливо, щоб до пива завжди була закуска. Тому в нас завжди можна купити снеки, які ідеально відтіняюсь смак пива та роблять його ідеальним;

  • Для нас важливо, щоб покупець не мав складнощів для отримання смачного пива. Тому наша мережа постійно розширюється, а кожна точка продажу внесена в Google Maps;

Мережа BeerMarket представлена магазинами в різних містах України та їх регіонах: Київ, Харків, Полтава, Суми, Чернігів, Хмельницький, Житомир, Рівне, Вінниця, Бахмут, Бердичів, Біла Церква, Богуслав, Бориспіль, Бородянка, Бровари, Буча, Васильків, Велика Димерка, Вишгород, Вишневе, Гребінки, Дергачі, Дружківка, Ізюм, Ірпінь, Константинівка, Лисичанськ, Миргород, Охтирка, Песочін, Сєверодонецьк, Українка, Глеваха, Новоселівка, Софіївська Борщагівка, Тарасівка, Щасливе. Слідкуйте за відкриттям нових магазинів в інших містах на сторінках  Facebook та в розділі «Новини» сайту.

Всі магазини мають зручне розташування та приємний дизайн. В розділі «Контакти» можна знайти телефони для висловлювання побажань та пропозицій. Також з нами можна зв’язатись за допомогою форми зворотного зв’язку.

BeerMarket – це смачне пиво за закуски, тому швидше кидайте читати, та приходьте до найближчого магазину BeerMarket!

Beer Market