10 причин випити пиво прямо зараз

10 причин випити пиво прямо зараз

Весь тиждень розривається між сім'єю та роботою і чекаєте п'ятницю щоб пропустити стаканчик-другий? І кожен день, проходячи повз пивний магазин, так хочете влаштувати позачерговий розвантажувальний вечір і випити хоча б стаканчик? Не варто собі відмовляти в маленькому хмільному задоволенні: лікарі довели, що пити пиво корисно для здоров'я.

Американські вчені навіть спеціальну тематичну конференцію з цього приводу проводили, в ході якої привели незаперечні аргументи на користь пінного напою.

1. Не допустить авітамінозу і ослаблення імунітету.

У цьому напої, крім вітамінів групи Б, міститься також аскорбінова кислота (в літрі майже три чверті добової норми). Фолієва та нікотинова кислота, які необхідні для нормальної роботи нервової системи і мозку, також присутні в пиві: всього півсклянки, щоб заповнити добову норму.

2. Береже здоров'я нирок.

За рахунок сечогінного ефекту з організму швидше вимиваються шкідливі сполуки. Тому у тих хто п'є пиво хоча б два рази на тиждень, ризик каменів в нирках нижчий майже наполовину.

3. Допомагає схуднути.

Не вірте тому, що наберете десяток зайвих кіло і обзаведетеся пивним животом, навіть якщо будете пропускати келишок-другий раз-два в тиждень. Якщо порівнювати з газованою водою і навіть корисним соком, в пиві калорій в рази менше. У 100 г пінного напою всього близько 43 ккал. У апельсиновому соці - 54 ккал, яблучному соці - 46. Калорійність кока-коли поступається пиву всього на 1 ккал. Але вуглеводів в пиві майже в 3 рази менше: близько 3,6 г проти 10 в кока-колі. При цьому в пінному напої є повільні вуглеводи (засвоюються довше, більш корисні), а у газованій воді тільки швидкі вуглеводи. У соках вміст вуглеводів відповідно 12 в апельсиновому та 10 в яблучному.

4. Захищає від вікового слабоумства та хвороби Альцгеймера.

Ксантохумол в його складі захищає мозок від вікових дегенеративних змін, до того ж покращує пам'ять.

5. Продовжує життя.

Той же самий ксантохумол, за даними японських вчених, виводить з організму канцерогени і не допускає утворення ракових клітин. Тому якщо ви часто грішите шкідливою їжею або працюєте на шкідливому виробництві, пара келихів пінного в тиждень - то, що доктор прописав.

6. Береже кістки і охороняє від переломів.

Пінний напій містить необхідний кісткам кремній, який присутній в легкозасвоюваній формі. Але користь буде тільки в тому випадку, якщо ви п'єте не більше 2 келихів за раз. При разовому дозуванні більше 3 келихів, пиво вимиває кальцій і робить кістки крихкими.

7. Запобігає інфаркт та атеросклероз.

Речовини, що містяться в пиві, прискорюють обмін речовин, покращують тонус кровоносних судин. При помірному вживанні нормалізується тиск.

8. Бореться з інфекцією.

Пиво має легкий антибактеріальний ефект, недарма його в теплому вигляді п'ють при несерйозній застуді. Регулярне вживання малих доз дозволяє боротися з хронічними інфекційними та запальними процесами.

9. Профілактика дисбактеріозу.

Якщо ви п'єте не більше 2 келихів за раз, при цьому вибираєте живе пиво - напевно ви не знаєте, що таке проблеми з травленням. У процесі живого бродіння виділяються компоненти, які являються поживним середовищем для кишкової флори. Тому від легкого дисбіозу кишечника можна позбутися навіть без використання аптечних ліків.

10. Натуральне і м'яке снодійне.

Хмільний напій підвищує рівень дофаміну, який відповідає за зняття стресу і розслаблення. Недарма після пари келихів раз за разом хилить у сон. А ще келих пива в хорошій компанії піднімає настрій та допомагає боротися з хронічною втомою.

Орнамент.png